Kronika szmacianego lotnika
Latanie odpoczywanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
piątek, 19 lipca 2013 11:52

Od początku lata byłem zajęty przygotowaniami do swoich imprez i nie miałem czasu polatać. W końcu wyrwałem się wieczorem i przewietrzyłem i siebie i skrzydło.

Więcej…
 
Czerwcowo długodystansowo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
środa, 05 czerwca 2013 08:55

Jak postanowiłem wcześniej, tak staram się realizować swoje zamierzenie - długie przeloty po trójkątach FAI punktowanych w portalu Xcontest.org do klasyfikacji światowej. Nieskromnie przyznam się, że zaczynam w tej rywalizacji odnosić coraz większe sukcesy :)

Więcej…
 
Majowo - długodystansowo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
wtorek, 07 maja 2013 15:29

Nareszcie zaczęła się prawdziwa wiosna. Dla nas paralotniarzy to swoisty początek sezonu, chociaż niektórzy wariaci (to o mnie?) sezonu nie kończą i latają też zimą. Z nowym sezonem, tak jak z nowym rokiem, staramy się postawić sobie jakiś cel. Mój cel w tym roku to dalekie przeloty.

Więcej…
 
Słoneczny koniec zimy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
czwartek, 07 marca 2013 16:16

Piękna pogoda to za mało aby opisać ostatni warunek do latania. Temperatura lekko powyżej zera, czyste niebo i świecące w pełni słońce. Do tego koledzy przybyli dość licznie na latanie. Rewelka!
Więcej…
 
Polowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
czwartek, 28 lutego 2013 10:03

I znowu była ładna, zimowa pogoda. Wyszło nawet słońce. Nie zastanawiając się wiele wybrałem się tego dnia na bezkrwawe polowanie z aparatem.


Więcej…
 
Zimowa niedziela PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
środa, 13 lutego 2013 07:24

Niedziela a w zasadzie niedziela i wtorek bo właśnie te dwa dni ostatnio były lotne. Dodatkowo temperatura i ciepłe ubranie pozwoliły wykonać dwa loty po godzinie każdy.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>