Kronika szmacianego lotnika
Podniebne spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
poniedziałek, 13 października 2014 07:15

Od jakiegoś czasu dało się słyszeć, że na naszym niebie pojawiły się nowe, dziwne obiekty. Specjalnie sobie tym nie zawracałem głowy, dopóki te dziwne obiekty nie zechciały mnie staranować.

Więcej…
 
Jesienne klimaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
środa, 01 października 2014 07:37

I znowu nastała piękna, złota jesień. Sporo czasu w tym roku poświęciłem lataniu na innych sprzętach niż paralotnia, dlatego żadziej pojawiają się zdjęcia. Ładna pogoda natchnęła mnie jednak w końcu i poleciałem sobie z aparatem na krótkie przewietrzenie.

Więcej…
 
Wiatrakowcem do Augustowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
poniedziałek, 21 lipca 2014 07:16

Ostatnimi czasy trochę się zmieniło w moim lataniu. Ciągłe kręcenie się wokół Ełku na paralotni trochę nudzi po kilku latach. Postanowiłem więc spróbować jakiegoś szybszego statku powietrznego.

Więcej…
 
Nad Nettę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
poniedziałek, 16 czerwca 2014 10:48

Nad NettęNad augustowską rzeczkę Nettę wybrałem się 9 czerwca w poniedziałek bardzo spontanicznie. Był to impuls wywołany telefonem kolegi Michała z Augustowa.

Więcej…
 
Majowo długoweekendowo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
poniedziałek, 05 maja 2014 13:52

Długo nie latałem na swojej szmacie. Trochę nie sprzyjała pogoda, trochę brakowało chęci ale głównym powodem było zaangażowanie się w naukę i doskonalenie latania na wiatrakowcu - kolejnej maszynie latającej, którą po paralotni teraz ujeżdżam.

Więcej…
 
Zimowe mrozy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
piątek, 24 stycznia 2014 08:58

Bardzo długo mieliśmy jesień tej zimy. Jeszcze 10 stycznia razem ze znajomymi pływaliśmy na windsurfingu na Śniardwach przy +6st.C, a już 14 spadł śnieg i było poniżej zera. W przeciągu kolejnego tygodnia zrobiło się w nocy -20st.C.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>