O mnie

Jestem fanem sportów "nietypowych". Uprawiam windsurfing oraz latam na paralotni z napędem (PPG). Zawsze chciałem w jakiś sposób udokumentować to co robię i ludzi, którzy razem ze mną dzielą nasze pasje.

Zaczęło się od windsurfingu. Od kilku lat prowadzę serwis Windriders.pl , gdzie można obejrzeć głównie moje zdjęcia z pływania na desce.


Następnym etapem stało się latanie na paralotni z napędem. Dopiero tutaj zobaczyłem, jak piękny jest świat widziany z wysokości kilkuset metrów. Postanowiłem stworzyć fotograficzną dokumentację mojej najbliższej okolicy i powoli zaczynam realizować postawiony cel. Rozwijam też fotograficzne zaplecze sprzętowe. Po długim męczeniu kompakta Canona SX20 IS przesiadłem się na Sony alpha55. Trochę brakowało mi jednak jakości zdjęć i teraz fotografuję Canonem EOS 600D.


Zdjęcia prezentowane w serwisie są zmniejszone do postaci, którą można "przepchnąć" przez sieć. Oryginały w formacie RAW "ważą" przeważnie po 30Mb i są w rozdzielczości 5184x3456px. Jeżeli zależy Ci na jakimś zdjęciu, skontaktuj się ze mną.