Parapiknik 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Olszewski   
piątek, 13 maja 2011 08:09

Stowarzyszenie Gekon Glide Club po raz drugi organizuje w gościnnej gminie Orzysz Mazurski Piknik Paralotniowy - PARAPIKNIK 2011 . W minionym roku impreza odniosła  ogromy sukces. Dopisała pogoda, piloci, wystawcy i radość na twarzy wielu sympatyków, którzy licznie przybyli na naszą imprezę.

 

Tegoroczne wydarzenie organizujemy wspólnie z Miastem i Gminą Orzysz pod hasłem ,,Poznaj Mazury z Góry?. Główną ideą  Parapikniku jest promocja regionu nie tylko w środowisku lotniczym, ale także zainteresowanie nim potencjalnych, przyszłych amatorów sportów lotniczych. Parapiknik poza integracją miłośników latania , ma zachęcić do aktywnych form spędzania czasu i popularyzować sporty lotnicze. Dlatego na nasz piknik zapraszamy całe rodziny, dorosłych oraz dzieci. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. W trakcie Parapikniku podobni nam pasjonaci będą mogą zapoznać się z najnowszą ofertą producentów sprzętu, przetestować sprzęt produkowany przez różne firmy, a Ci, którzy dopiero marzą o lataniu mają szansę wykonać swój pierwszy lot zapoznawczy oraz spotkać się z tymi, którzy później będą ich szkolić.

Jedną z wielu atrakcji Parapikniku będzie przyjazd paralotniowej Kadry Polski oraz wspólne loty mające na celu pokazanie piękna mazur z tej jakże innej perspektywy . Planujemy również szereg ciekawych atrakcji, które mają pokazać atrakcyjność, różnorodność naszego regionu oraz piękno sportów lotniczych.

Do udziału w Parapikniku zapraszamy pilotów z uprawnieniami  PPG ,PPPG ,wszystkich miłośników paralotniarstwa oraz producentów i dystrybutorów paralotni i napędów, prasę i portale lotnicze, firmy ubezpieczeniowe z ofertą skierowaną do uprawiających sporty lotnicze, oraz firmy i instytucje, które są zainteresowane tą dynamicznie rozwijającą się dyscypliną sportu.