Księga gości

Witam w księdze gości.

Zapraszam do wpisywania się jeśli ten serwis Wam się podoba.


W celu dodania wpisu trzeba na dole poprawnie przepisać zestaw znaków CAPTCHA. Występują tylko duże litery i cyfry. Dodatkowo małe pytanie z historii :) Wszystko to w celu uniknięcia śmieci z sieci. Wpisy są zatwierdzane przez admina. Dopiero wtedy ukazują się w serwisie.

Pozdrawiam

   MIKE


latarynka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Ełk super mieścina położona na północnym wschodzie, chętnie bym odwiedził wszystkie zakamarki miasteczka. Ja również zapraszam do odwiedzenia naszej hurtownii.

Edit admin: Ełk to jednak nie mieścina tylko 3 miasto województwa warmińsko-mazurskiego po Elblągu i Olsztynie. Zapraszam do odwiedzin.

środa, 4 czerwca 2014

Gienek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Podoba mi się podejście do tematu na stronie! Gratulacje!

środa, 9 maja 2012

szyszek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Jej, nigdy nie widziałem Rożyńska z lotu ptaka, cudownie!!! Więcej takich zdjęć!!

poniedziałek, 12 grudnia 2011

andrzejlot ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

uwielbiam Ełk

sobota, 3 grudnia 2011

elek55 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wielkie dzięki że mogłem pooglądać fotki z Ełku a przede wszystkim z okolicy Straduny w których często bywałem na wakacjach z dziećmi (moja małżonka pochodzi właśnie z Stradun) Od ponad roku jestem również pilotem paralotni i ma żyło by mi się oblatać rejony Ełku i okolice które znam. Kto wie może to kiedyś zrealizuję. Teraz będę częściej odwiedzał waszą stronę. Serdeczne pozdrowienia od grupy Rybnickich paralotniarzy PPG. Leszek Wierzbowski glajty.rybnik.pl

sobota, 1 października 2011

Wojciech R. Łoźny

Brawo

sobota, 3 września 2011

waldi ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Witam ,ladne zdjecia koledzy z Elku robia .orzysz pozdrawia Ekipe sasiedzka .Pozdrawiammy serdecznie :)

sobota, 28 sierpnia 2010

mariapiwek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Witam! Obejrzalam nie tylko "Specjalne" ale rowniez prawie wszystkie zdjecia Elku.Wiele domow i ulic jest mi b.znanych ale powstalo wiele nowych ulic i os. zupelnie mi nie znanych.Coz, wyjechalam w 1984 r. Elk rozbudowal sie,wypieknial,rozwija sie baza turystyczna i bardzo mnie to cieszy.Szczegolnie milo,kiedy grupa mlodych ludzi na czele z Mike propaguje ta droga piekno ziemi mazurskiej z lotu ptaka.Zycze dalszych sukcesow i wielu udanych zdjec,filmow z Mazur i okolic.mariapiwek@hotmail.de Wroce na ta strone z pewnoscia nie jeden raz ......Calusy !!

poniedziałek, 12 lipca 2010

Nazwa *
E-mail
Zawartość *
Obrazek Weryfikujący * Obrazek CaptchaOdśwież Obrazek
 

W którym roku była bitwa pod Grunwaldem? *

 
 

 

Wyświetl numer 
Powered by Phoca Guestbook