Ksiga goci

Witam w ksidze goci.

Zapraszam do wpisywania si jeli ten serwis Wam si podoba.


W celu dodania wpisu trzeba na dole poprawnie przepisa zestaw znakw CAPTCHA. Wystpuj tylko due litery i cyfry. Dodatkowo mae pytanie z historii :) Wszystko to w celu uniknicia mieci z sieci. Wpisy s zatwierdzane przez admina. Dopiero wtedy ukazuj si w serwisie.

Pozdrawiam

   MIKE


latarynka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Ek super miecina pooona na pnocnym wschodzie, chtnie bym odwiedzi wszystkie zakamarki miasteczka. Ja rwnie zapraszam do odwiedzenia naszej hurtownii.

Edit admin: Ek to jednak nie miecina tylko 3 miasto wojewdztwa warmisko-mazurskiego po Elblgu i Olsztynie. Zapraszam do odwiedzin.

środa, 4 czerwca 2014

Gienek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Podoba mi si podejcie do tematu na stronie! Gratulacje!

środa, 9 maja 2012

szyszek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Jej, nigdy nie widziaem Royska z lotu ptaka, cudownie!!! Wicej takich zdj!!

poniedziałek, 12 grudnia 2011

andrzejlot ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

uwielbiam Ek

sobota, 3 grudnia 2011

elek55 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wielkie dziki e mogem pooglda fotki z Eku a przede wszystkim z okolicy Straduny w ktrych czsto bywaem na wakacjach z dziemi (moja maonka pochodzi wanie z Stradun) Od ponad roku jestem rwnie pilotem paralotni i ma yo by mi si oblata rejony Eku i okolice ktre znam. Kto wie moe to kiedy zrealizuj. Teraz bd czciej odwiedza wasz stron. Serdeczne pozdrowienia od grupy Rybnickich paralotniarzy PPG. Leszek Wierzbowski glajty.rybnik.pl

sobota, 1 października 2011

Wojciech R. ony

Brawo

sobota, 3 września 2011

waldi ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Witam ,ladne zdjecia koledzy z Elku robia .orzysz pozdrawia Ekipe sasiedzka .Pozdrawiammy serdecznie :)

sobota, 28 sierpnia 2010

mariapiwek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Witam! Obejrzalam nie tylko "Specjalne" ale rowniez prawie wszystkie zdjecia Elku.Wiele domow i ulic jest mi b.znanych ale powstalo wiele nowych ulic i os. zupelnie mi nie znanych.Coz, wyjechalam w 1984 r. Elk rozbudowal sie,wypieknial,rozwija sie baza turystyczna i bardzo mnie to cieszy.Szczegolnie milo,kiedy grupa mlodych ludzi na czele z Mike propaguje ta droga piekno ziemi mazurskiej z lotu ptaka.Zycze dalszych sukcesow i wielu udanych zdjec,filmow z Mazur i okolic.mariapiwek@hotmail.de Wroce na ta strone z pewnoscia nie jeden raz ......Calusy !!

poniedziałek, 12 lipca 2010

Nazwa *
E-mail
Zawartość *
Obrazek Weryfikujący * Obrazek CaptchaOdśwież Obrazek
 

W ktrym roku bya bitwa pod Grunwaldem? *

 
 

 

Wyświetl numer 
Powered by Phoca Guestbook